Sertifika Uygunluk Belgesi Değerlendirme Hizmeti

Aksama/bütünleştirici parçaya ait; TSE veya TS EN ISO/IEC 17065 “Ürün, Proses ve Hizmet Belgelendirmesi Yapan Kuruluşlar için Şartlar” standardına uygun olarak Uluslararası Akreditasyon Forumu (IAF) ile karşılıklı tanıma anlaşması imzalamış ulusal akreditasyon kurumları tarafından akredite edilmiş kuruluşlarca düzenlenen uluslararası standartlara veya Türk Standartlarına veya kriterlerine uygunluğunu belirten tip sertifikası ve/veya ürün sertifikası veya birim doğrulama sertifikası veya bileşen sertifikası, aksam/bütünleştirici parça imalatçısı tarafından temin edilir.

Aksama/bütünleştirici parçaya ait bu sertifikalar ile bu sertifikalara ilişkin muayene ve deney raporları kapsamında bulunduğu standartlara veya kriterlere uygunluğu değerlendirilmek üzere TSE’ye sunulur.

TSE, sunulan ilgili sertifikaların uygunluğunu, standart kapsamını, geçerlilik süresini, sertifikayı düzenleyen kurumun akreditasyon durumlarını değerlendirir ve değerlendirme sonucunda uygun bulunanlar için nihai SUB’u düzenler.

Çalışma Yapılmaktadır…

Çalışma Yapılmaktadır…

Ücretlendirme Enerji İşleri Genel Müdürlüğü ile yürütülen protokol kapsamında belirlenmiş olup her sene Cumhurbaşkanlığı tarafından belirlenen yeniden değerleme oranlarınca güncellenmektedir.

Mail: yurticigozetim@tse.org.tr
Tel: 0 312 592 51 45, 0 312 592 51 91
Adres:
TSE MUAYENE GÖZETİM MERKEZİ BAŞKANLIĞI
YURTİÇİ GÖZETİM MÜDÜRLÜĞÜ
100.Yıl Bulvarı Cevat Dündar Cad. 1236. Sokak No:1 Ostim /ANKARA

Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler