TSE İnceleme Elemanı Çalıştırılmasına İlişkin Duyuru

Enstitümüzün Muayene Gözetim Merkezi Başkanlığınca yürütülen mevcut ve yeni projelerde sürdürülebilirlik konusunda deneyimli adaylar ile 132 sayılı Türk Standardları Enstitüsü ile İlgili Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanunun 10/A maddesinin Ek 1 inci fıkrası kapsamında belirli süreli geçici nitelikte hizmet akdi ile Özel Nitelik Gerektiren İşlerde Görevlendirilecek İnceleme Elemanlarına verilecek ücretle çalıştırılmak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere haiz inceleme elemanı çalıştırılacaktır.

1-BAŞVURU ŞARTLARI:

Genel Şartlar:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak.

2) Güvenlik soruşturması olumlu olmak,

3) Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

4) Yurt içinde ve dışında görev yapmasına ve seyahat etmesine engel durumu bulunmamak.

Özel Şartlar:

Pozisyon

ARANAN NİTELİKLER

Çevre Baş Uzmanı

 

Sürdürülebilirlik

·       Lisans mezunu (tercihen Mühendis),

·       Sürdürülebilirlik raporlaması, gözden geçirilmesi ve onaylanması konularında (Global Reporting Initiative – GRI, The Equator Principles, ESG değerlendirmesi, Entegre Raporlama, Sürdürülebilir Finans vb.) en az 2 yıl tecrübe sahibi olması (bu tecrübenin hazırlanan raporlar ile ispatlanması gerekir)

·       Sürdürülebilirlik konularında eğitim alınmış olması veya personel sertifikası sahibi olması (Eğitim içeriği, eğitime katılım kaydı veya personel sertifikası sunulması şarttır)

·       Sera gazı envanter yönetimi, karbon ayak izi, su ayak izi vb. konularında bilgi sahibi olması (Eğitim içeriği, eğitime katılım kaydı veya personel sertifikası sunulması şarttır)

·       MS Office programlarına hâkim olması.

 2-BAŞVURU ŞEKLİ

Yukarıda belirtilen yetkinlikleri karşılayan adaylar, başvurularını detaylı özgeçmiş ve yetkinliklerine ilişkin kanıt dokümanları da ekleyerek https://aday.tse.org.tr/ adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. Adaylar özgeçmişini oluşturduktan sonra “Başvurularım” bölümünden “Başvuru Yap” sekmesini seçerek aşağıda gösterildiği gibi başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sadece bu alana yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 3-DETAYLI BİLGİ İÇİN

Aşağıda verilen e-posta adresi ve telefon numarasından da bilgi alabileceklerdir.
*Gülşah DOĞAN – 0 (312) 592 51 35 cevreselgozetim@tse.org.tr

TSE Muayene Gözetim Merkezi Başkanlığı
100. Yıl Bulvarı Cevat Dündar Caddesi 1236. Sokak No:1 (Ostim Stadyumu Arkası)
Ostim / Yenimahalle / ANKARA

Yayınlama Tarihi : Temmuz 3, 2023
Düzenlenme Tarihi : Temmuz 3, 2023
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler