Temel Seviye Beyaz Şapkalı Hacker – Sızma Testi Uzmanı Eğitimi

Temel Seviye Beyaz Şapkalı Hacker – Sızma Testi Uzmanı Eğitimi

Eğitim Tarihi: 25 Eylül – 3 Ekim 2023 tarihleri arasında 7 gün olacak şekilde uzaktan online Temel Seviye Beyaz Şapkalı Hacker – Sızma Testi Uzmanı Eğitimi düzenlenecektir.

Başvurular sistem üzerinden alınmaya başlanmıştır. Eğitime katılacak adayların https://basvuru.tse.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Eğitime kayıt için Son başvuru tarihi 22/09/2023’dür. Eğitim ücreti kişi başı 14750 TL (7 günlük eğitim ücreti)+1900 TL (Başvuru Doküman İnceleme ücreti)=16650 TL + %20 KDV (KDV dahil 19980 TL)’dir.

Not: Eğitimde lise, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine %25 indirim uygulanmaktadır. (Açıköğretim öğrencileri indirimden hariç tutulmaktadır.)

Öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsanız başvuru esnasında sisteme öğrenci belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

https://basvuru.tse.org.tr adresinden kullanıcı hesabı açtıktan sonra başvuru için ana sayfada soldaki menülerden YENİ BAŞVURU YAP > Eğitim – Sınav İşlemleri > Eğitim Sınav Başvurusu Bireysel kısmına tıklamanız ve açılan yeni sayfadan; HİZMET: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi BAŞVURU TİPİ: Eğitim EĞİTİM ADI: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi – 7 Gün seçildikten sonra Hizmet Listesi Getir’e tıklanır.
İş yeri bilgileri ve fatura bilgileri girildikten sonra ileri tuşuna basılır ve yeni açılan sayfadan evrak bilgileri kısmında zorunlu yüklenmesi gereken evraklar sisteme yüklenir. Eğer var ise öğrenci belgesi indirimden yararlanmak için sisteme yükleyebilirsiniz.
Son adımda imza kısmında eğer e-imzanız yok ise e-imzasız seçeneği seçilir ve başvuru kaydedilir.
Gerekli onaylar verildikten sonra size sistem üzerinden otomatik bilgilendirme maili gönderilecektir. Onay verilen başvurular ödeme aşamasına geçer. Eğitim ödemesi yaptığınız dekontu sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Eğitim programı ve diğer bilgiler için Eylül-2023 Eğitim Duyuru dokümanını inceleyebilirsiniz. 

Başvuru ile ilgili sorularınız için bsh@tse.org.tr NOT: Sınavlarla ilgili tarihler daha sonra duyurulacaktır. Sınavlara girmek için eğitim almak zorunda değilsiniz.

Yayınlama Tarihi : Eylül 7, 2023
Düzenlenme Tarihi : Eylül 7, 2023
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler