ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Güncelleme Eğitimi

01 Eylül 2023 tarihinde Ankara’da  ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Güncelleme Eğitimi  gerçekleştirilecektir.   

Eğitim başvuruları; “ http://basvuru.tse.org.tr/uye/ “ adresi üzerinden  alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını bu sayfanın alt kısmında bulunan “ Görsel Anlatım.pdf “ ekinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek istenen belgeleri  taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek bulunmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

***NOT: Görsel anlatımda bulunan eğitim adı kısmında değişiklik yapıldığı için o kısma geldiğinizde üst kısımda ADR, bir altında ADR güncelleme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Eğitim Yeri:  “Skype programı üstünden verilecektir.”
Eğitim Tarihi: 01 Eylül 2023 (güncelleme)
Eğitim Başlama Saati:    09:30  

ÖĞRENİM:

  1. Üniversitelerin Uzman mühendislik/teknoloji fakülteleri/4 yıllık teknik okul veya teknik eğitim fakültelerinden mezun olması
  2. Meslek yüksek okullarının makine, otomotiv, motor, tesviye, elektrik, iklimlendirme ve soğutma, kontrol ve otomasyon, mekatronik, elektronik bölümü veya meslek liselerinin makine, motor, tesviye, otomotiv, kontrol ve enstrümantasyon, bilgisayarlı nümerik kontrol, makine ressamlığı, metal işleri, döküm, elektrik, proses kontrol, elektro-mekanik, elektro-mekanik taşıyıcılar, elektronik, soğutma ve iklimlendirme, hidrolik pnömatik, tesisat teknolojisi, iş makineleri veya mekatronik bölümlerinden birinden mezun olması.
  3. İlgili daldaki Standardlar ve Mevzuatların şartlarını kapsayacak şekilde 3 günlük eğitimin alınmış olması gerekir.

 EĞİTİME KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru ücreti makbuzu/dekontu

2) Diploma fotokopisi

Ödeme Bilgileri:
Eğitim Ücreti:  KDV dahil 4.794,00TL dir.
Hesap No:  TSE Banka Hesabı,     
Şube: Vakıfbank Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ankara Bağlı Şubesi
Şube No: 884,             
İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88
Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü
Dekont Açıklaması:   “  PBM- ADR GENEL BİLG. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD)  “ 

***NOT: Ödeme ile yapılmayan başvurular reddedilecektir.

İLETİŞİM: BilgeN IŞIKLAR
E-posta: adr-pbm@tse.org.tr

Doküman:

 

Yayınlama Tarihi : Ağustos 23, 2023
Düzenlenme Tarihi : Ağustos 23, 2023
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler