Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimleri, yeterli çoğunluk sağlanamadığından dolayı 22 Mayıs 2023 tarihine ertelenmiştir.

Eğitim Tarihi: 22 – 30 Mayıs 2023 tarihleri arasında 7 gün olacak şekilde uzaktan online Temel Seviye Beyaz Şapkalı Hacker – Sızma Testi Uzmanı Eğitimi düzenlenecektir.

Başvurular sistem üzerinden alınmaya başlanmıştır. Eğitime katılacak adayların https://basvuru.tse.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir. Eğitime kayıt için Son başvuru tarihi 19/05/2023’dür.

Eğitim ücreti kişi başı 12300 TL (7 günlük eğitim ücreti)+1600 TL (Başvuru Doküman İnceleme ücreti)=13900 TL + KDV (KDV dahil 16402 TL)’dir.

Not: Eğitimde lise, önlisans, lisans, yükseklisans ve doktora öğrencilerine %25 indirim uygulanmaktadır. (Açıköğretim öğrencileri indirimden hariç tutulmaktadır.) Öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsanız başvuru esnasında sisteme öğrenci belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

https://basvuru.tse.org.tr adresinden kullanıcı hesabı açtıktan sonra başvuru için anasayfada soldaki menülerden YENİ BAŞVURU YAP > Eğitim – Sınav İşlemleri > Eğitim Sınav Başvurusu Bireysel kısmına tıklamanız ve açılan yeni sayfadan;

HİZMET: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi

BAŞVURU TİPİ: Eğitim

EĞİTİM ADI: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi – 7 Gün seçildikten sonra Hizmet Listesi Getir’e tıklanır. İş yeri bilgileri ve fatura bilgileri girildikten sonra ileri tuşuna basılır ve yeni açılan sayfadan evrak bilgileri kısmında zorunlu yüklenmesi gereken evraklar sisteme yüklenir. Eğer var ise öğrenci belgesi indirimden yararlanmak için sisteme yükleyebilirsiniz. Son adımda imza kısmında eğer e-imzanız yok ise e-imzasız seçeneği seçilir ve başvuru kaydedilir. Gerekli onaylar verildikten sonra size sistem üzerinden otomatik bilgilendirme maili gönderilecektir.

Onay verilen başvurular ödeme aşamasına geçer.

Eğitim ödemesi yaptığınız dekontu sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Eğitim programı ve diğer bilgiler için Sızma Testi Uzmanı Faaliyet Bilgileri dokümanını inceleyebilirsiniz.

Başvuru ile ilgili sorularınız için bsh@tse.org.tr

NOT: Sınavlarla ilgili tarihler daha sonra duyurulacaktır. Sınavlara girmek için eğitim almak zorunda değilsiniz.

İyi çalışmalar ve sağlıklı günler dileriz.

Yayınlama Tarihi : Nisan 19, 2023
Düzenlenme Tarihi : Mayıs 2, 2023
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler