ATP Anlaşması Genel Bilgilendirme, Test ve Muayeneleri Güncelleme Eğitimi

29 Şubat 2024 tarihleri arası “ATP Anlaşması Genel Bilgilendirme, Test ve Muayeneleri Güncelleme” eğitimi gerçekleştirilecektir.  

Eğitim başvuruları; “http://basvuru.tse.org.tr/uye/“ adresi üzerinden alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı ek içerisinde size detaylı bir şekilde sunulmuştur. Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek istenen belgeleri taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır. İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek bulunmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

NOT: Ek içerisindeki görsel anlatımı takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğitim Yeri: “Skype programı üstünden verilecektir.”

Eğitim Tarihi: 29 Şubat 2024

Eğitim Başlama Saati: Eğitmenler tarafından size eğitimden bir gün önce saat bilgisi ve eğitime nasıl katılacağınız ile ilgili kayıtlı mail adreslerinize bilgi maili gönderilecektir.

ÖĞRENİM:

ONAY KURULUŞU UZMANI GÖZETİMİNDE MUAYENE YAPMAK İSTEYEN MUAYENE MERKEZLERİ İÇİN;

En az 1 tip test/muayene teknik sorumlusu bulunması gerekmektedir. Bu kişilerde “En az üniversitelerin mühendislik, teknoloji fakülteleri, 4 yıllık teknik okul veya teknik eğitim fakültelerinden mezun olma şartı aranır.”

ONAY KURULUŞU UZMANI OLMADAN MUAYENE YAPMAK İSTEYEN MUAYENE MERKEZLERİ İÇİN;

En az 1 tip test/muayene teknik sorumlusu bulunması gerekmektedir. Bu kişilerde “En az üniversitelerin mühendislik, teknoloji fakülteleri, 4 yıllık teknik okul veya teknik eğitim fakültelerinden mezun olma şartı aranır.”

Tip test/Muayene Merkezi Muayene uzmanı bulunması gerekmektedir. Bu kişilerde “En az meslek yüksek okullarının makine, otomotiv, motor, tesviye, elektrik, iklimlendirme ve soğutma, kontrol ve otomasyon, mekatronik, elektronik bölümü mezunu olma şartı aranır.”

EĞİTİME KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru ücreti makbuzu/dekontu

2) Diploma fotokopisi

Ödeme Bilgileri:

Eğitim Ücreti:  KDV dahil 7.602,00 TL’dir.

Hesap No:  TSE Banka Hesabı,    

Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi

Şube No: 884            

İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü

Dekont Açıklaması: “PBM- ATP GENEL BİLG. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD)”  

***NOT: Ödeme ile yapılmayan başvurular reddedilecektir.

İLETİŞİM: Bilgen IŞIKLAR

Telefon: 0 312 416 63 21

E-posta: bilgenisiklar@tse.org.tr

 

Ek – ATP GÜNCELLEME GÖRSEL ANLATIM

Yayınlama Tarihi : Ocak 15, 2024
Düzenlenme Tarihi : Ocak 15, 2024
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler