ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Eğitim Duyurusu

07-08-09 Şubat 2024 tarihleri arası ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve  ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Eğitimi gerçekleştirilecektir.  

Eğitim başvuruları; “http://basvuru.tse.org.tr/uye/“ adresi üzerinden alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını bu sayfanın alt kısmında bulunan “Görsel Anlatım.pdf “ekinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek istenen belgeleri taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek bulunmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

***ÖNEMLİ NOT: Kayıt olurken kimlik bilgileriniz girip doğruladıktan sonra çıkan Üyelik Bilgilerim alanındaki kullanıcı adı kısmını “akm_” ile başlayacak şekilde adınızın ilk harfi ile soyadınızın tamamını yazarak oluşturmanız gerekmektedir. Örneğin: Ali Öztürk için akm_aozturk gibi.”

 

Eğitim Yeri:  ‘’Skype programı üstünden verilecektir.”

Eğitim Tarihi: 07-08-09 Şubat 2024

Eğitim Başlama Saati:  Eğitimden bir gün önce saat bilgisi ve eğitime nasıl katılacağınız ile ilgili kayıtlı mail adreslerinize bilgi maili gönderilecektir.

ÖĞRENİM:

  1. Üniversitelerin Uzman mühendislik/teknoloji fakülteleri/4 yıllık teknik okul veya teknik eğitim fakültelerinden mezun olması
  2. Meslek yüksek okullarının makine, otomotiv, motor, tesviye, elektrik, iklimlendirme ve soğutma, kontrol ve otomasyon, mekatronik, elektronik bölümü veya meslek liselerinin makine, motor, tesviye, otomotiv, kontrol ve enstrümantasyon, bilgisayarlı nümerik kontrol, makine ressamlığı, metal işleri, döküm, elektrik, proses kontrol, elektro-mekanik, elektro-mekanik taşıyıcılar, elektronik, soğutma ve iklimlendirme, hidrolik pnömatik, tesisat teknolojisi, iş makineleri veya mekatronik bölümlerinden birinden mezun olması.

 

 EĞİTİME KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru ücreti makbuzu/dekontu

2) Diploma fotokopisi

 

Ödeme Bilgileri:

Eğitim Ücreti:  KDV dahil 22.932,00 TL’ dir.

Hesap No:  TSE Banka Hesabı,     

Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi

Şube No: 884             

İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü

Dekont Açıklaması:   “  PBM- ADR GENEL BİLG. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD)  “ 

 

***NOT: Ödeme ile yapılmayan başvurular reddedilecektir.

 

İletişim: Bilgen IŞIKLAR

Telefon: 0 312 416 63 21

E-posta: adr-pbm@tse.org.tr

 

Dokümanlar:
ADR GÖRSEL ANLATIM

Yayınlama Tarihi : Ocak 31, 2024
Düzenlenme Tarihi : Şubat 1, 2024
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler