ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Eğitimi

03-04-05 Mayıs 2023 tarihleri arası ADR Genel Bilgilendirme, ADR Tank Muayeneleri ve ADR Araç Uygunluk Muayeneleri Eğitimi gerçekleştirilecektir.  

Eğitim başvuruları; “http://basvuru.tse.org.tr/uye/“ adresi üzerinden alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını bu sayfanın alt kısmında bulunan “Görsel Anlatım.pdf “ekinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek istenen belgeleri taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer, gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek bulunmamaktadır.

Başvuru İşlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz

 

Eğitim Yeri:  ‘’Skype programı üstünden verilecektir.”

Eğitim Tarihi: 03-04-05 Mayıs 2023

Eğitim Başlama Saati:   09:30

 

ÖĞRENİM:

  1. Üniversitelerin Uzman mühendislik/teknoloji fakülteleri/4 yıllık teknik okul veya teknik eğitim fakültelerinden mezun olması
  2. Meslek yüksek okullarının makine, otomotiv, motor, tesviye, elektrik, iklimlendirme ve soğutma, kontrol ve otomasyon, mekatronik, elektronik bölümü veya meslek liselerinin makine, motor, tesviye, otomotiv, kontrol ve enstrümantasyon, bilgisayarlı nümerik kontrol, makine ressamlığı, metal işleri, döküm, elektrik, proses kontrol, elektro-mekanik, elektro-mekanik taşıyıcılar, elektronik, soğutma ve iklimlendirme, hidrolik pnömatik, tesisat teknolojisi, iş makineleri veya mekatronik bölümlerinden birinden mezun olması.

 

 EĞİTİME KATILACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1) Başvuru ücreti makbuzu/dekontu

2) Diploma fotokopisi

 

Ödeme Bilgileri:

Eğitim Ücreti:  KDV dahil 11.859 TL’ dir.

Hesap No:  TSE Banka Hesabı,     

Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi

Şube No: 884             

İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü

Dekont Açıklaması:   “  PBM- ADR GENEL BİLG. EĞ. ÜCRETİ (AD-SOYAD)  “ 

 

***NOT: Ödeme ile yapılmayan başvurular reddedilecektir.

 

 İLETİŞİM: BilgeN IŞIKLAR

Telefon: 0 312 416 63 21

E-posta: adr-pbm@tse.org.tr

 

Görsel Anlatım

Yayınlama Tarihi : Nisan 12, 2023
Düzenlenme Tarihi : Nisan 12, 2023
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler