Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetçisi Eğitim Duyurusu

Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetçisi Eğitimleri 15 – 30 Ocak 2024 tarihleri arasında uzaktan online düzenlenecektir

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, TSE ve TÜBİTAK BİLGEM işbirliği ile başlatılmış olan Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetimi Hizmeti Sağlayan Personel ve Firma Belgelendirme Programı kapsamında Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetçisi Eğitimleri 15 – 30 Ocak 2024 tarihleri arasında uzaktan çevrimiçi (online) olarak düzenlenecektir.

Eğitim içerikleri, denetçiye yapacağı denetimlerde tedbirlerin etkinliğinin değerlendirilmesi noktasında yetkinlik kazandırmak üzere detaylandırılmış ve denetçiye her bir tedbir maddesinin denetlenmesine yönelik teorik ve pratik bilgi kazandıracak şekilde hazırlanmıştır.

Eğitimlerde konular Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi’nde yer alan tedbir ana başlıkları çerçevesinde belirlenmiştir. D1 ve D2 türü eğitimin konuları için tıklayınız.

Eğitimin sonunda katılımcılara Eğitim Katılım Sertifikası verilir.

Denetçi/başdenetçi personel belgelendirmelerinde başvurular online sistem olan https://basvuruportal.tse.org.tr/ üzerinden alınmaktadır. Başvuru adımları için tıklayınız.

Ücretler

Belgelendirme programı kapsamında düzenlenecek eğitimlerin ücretleri aşağıda yazmaktadır.

  • Sadece D1 veya D2 türü eğitime katılacak bir kişinin eğitim ve başvuru ücreti için ödeyeceği tutar: 25.270 TL + KDV = 30.324 TL
  • Aynı eğitim dönemi içerisinde hem D1 hem de D2 türü eğitime katılacak bir kişinin eğitimler ve başvuru ücreti için ödeyeceği tutar: 35.490 TL + KDV = 42.588 TL

Faturalandırma işlemleri için linkte bulunan CARİ KART AÇMA Formunu doldurup musteritakip@tse.org.tr ve big@tse.org.tr adresine mail atmanız gerekmektedir (Daha önceden göndermişseniz tekrar göndermenize gerek yoktur). Cari Kart formundaki kısımlardan fatura sizin adınıza kesilecek ise sadece “ŞAHIS için” kısmını, fatura şirket ya da bir kurum adına kesilecek ise “Firmalar için” kısmı doldurulmalıdır.

  • Eğitim için son başvuru tarihi 11 Ocak 2024’tür. Eğitim ücretlerinin en geç 12 Ocak 2024 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Ücretini ödemeyen kişiler eğitime alınmayacaktır. Ödemeler yapıldıktan sonra dekontu big@tse.org.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.

TSE Hesap Numarası Bilgileri:

  • Alıcı: TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ 
  • Banka ismi: Vakıfbank
  • Banka Şube: Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ankara Bağlı Şube.
  • Şube Kodu: 884             
  • IBAN No:  TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88
  • Hesap No: 00158007286995788
  • Dekont Açıklaması: “AD-SOYAD BİG Eğitimi”

Ödemeyi havale/eft dışında kredi kartı ile https://maliisler.tse.org.tr/Avans.aspx web sayfası üzerinden de avans ödemesi şeklinde yapabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN: Osman Burak DOĞAN

Tel: 0312 416 62 39  

e-posta: big@tse.org.tr

 

Yayınlama Tarihi : Kasım 24, 2023
Düzenlenme Tarihi : Ocak 2, 2024
Genel Filtreler
Yalnızca Tam Eşleşmeler
İçeriklerde Ara
Başlıklarda Ara
Alıntılarda Ara
İçerik Tipi
Hizmetler
Haberler
Duyurular
Sayfalar
İçerik Türü
Ekler

Önerilen Aramalar hizmetlerimizduyurularhaberler