TANITIM, PAZARLAMA VE YAYIN DAİRESİ BAŞKANLIĞI

HAKKIMIZDA

Türk Standardları Enstitüsünün yayın, tanıtım, halkla ilişkiler faaliyetlerini yürüten, pazarlama stratejilerini belirleyen ve medya ile ilişkilerini sürdüren Tanıtım, Pazarlama ve Yayın Dairesi, bu faaliyetlerinde Enstitünün hedef kitle ve kamuoyu ile iletişim ve iş birliğini katılımcı ve şeffaf bir yaklaşım içerisinde güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Tanıtım, Pazarlama ve Yayın Dairesi, yayımladığı süreli yayınlarla ve katılım sağladığı fuar, konferans, sempozyum vb. etkinlikler ile Enstitünün temel ve güncel faaliyetlerinin hedef kitleye ulaşmasında, hedef kitlenin bu konuda bilgilendirilmesinde önemli rol üstlenmektedir.  

Günümüzün medya araçlarının yaratmış olduğu interaktif iletişim biçiminin sunmuş olduğu katılımcılık ve şeffaflık yaklaşımlarını benimseyen Tanıtım, Pazarlama ve Yayın Dairesi, kamuoyundan gelen mesajlara ve taleplere hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde geri dönüş yapabilmek amacıyla iletişim teknolojilerinin hızlı gelişimine ve bu doğrultuda artan iletişimin yoğunluğuna aynı hızda uyum sağlamayı ilke edinmiştir.

Geri bildirimin kurumsal iletişimin temel yapı taşlarından biri olduğu yaklaşımını kurum dışında olduğu gibi kurum içi iletişimde de şiar edinen Tanıtım, Pazarlama ve Yayın Dairesi, stratejilerini bu geri bildirimlere göre oluşturmakta, kurumsal bültenler ve etkinliklerle çalışanlar açısından kurumsal aidiyetin benimsenmesi noktasında çalışmalar yapmaktadır.

 

Eski Siteye Dön