Kurumsal Şablon

Adana Sanayi Odası KYS Revizyon Toplantısı

 

  

'Kalite Yönetim Sistemi- TS EN ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi -TS EN ISO 14001,İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi- TS 18001' standardlarının yeni versiyonunun revizyon eğitimi toplantısı 09.04.2015 tarihinde Adana Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşti.

 

Açılış konuşmasında Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman Yönetim Sistemleri Revizyon eğitimine ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Revizyon bilgilendirme eğitiminin hem kendilerine hem de katılımcılara faydalı olmasını ve Yönetim Sistemlerine çok kez ev sahipliği yaptıklarını ancak ilk kez bu kadar ilgi gördüğünü sözlerine ekledi.

 

Çukurova Bölge Koordinatörü M. Uğur Özdeniz yaptığı konuşmada TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001,TS 18001 standard revizyon çalışmalarında ISO bünyesindeki Teknik Komite tarafından son aşamaya gelindiğini ve 2015 yılının son çeyreğinde yayınlanmasının planlandığı bilgisini verdi. Standardların önemini vurgulayan Özdeniz katılımcılara Ayna Komitelere Üyelik hakkında bilgi verdi. Ayna Komite'lere üye olmalarının standardların hazırlanmasında, söz sahibi olmamızda ne kadar  önemli olduğunun altını çizdi. Sanayi Odasına ev sahipliğinden, katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu.

  

TSE Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mesut Duru verdiği bilgilendirme eğitiminde Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartları yeni revizyonları, yeni yönetim sistemleri belgelendirme alanları, personel belgelendirme konuları ve innovasyon projeleri ile EN 45001 'e geçiş süreçleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Eski Siteye Dön