SİNCAN BELEDİYESİ´NE KALİTE BELGESİ

Sincan Belediyesi, Türk Standardları Enstitüsü (TSE) denetçilerinin bir haftalık denetimleri sonunda TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

Belge teslim töreni; TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Birim Müdürleri, kalite ekibi üyelerinin katılımlarıyla Belediye Kültür Evinde yapıldı.

Törende konuşan Şahin, “Edindiğimiz bilgilere göre Sincan Belediyesi Kalite Belgesi konusunda yeni değil. Epey evvelden başlamış. TSE’den belge almaya müracaat etmeleri ayrıca özgüvenlerini göstermesi bakımından önemli. Sayın Belediye Başkanının vatandaş memnuniyetini öncelikleri arasına alması kalite mantığı ile örtüşen çok değerli bir konu. Biz yeni TSE Kampüsünü de Sincan Belediye sınırları içinde inşa edeceğiz. Aynı zamanda sizin paydaşınız olacağız. Belgeyi hak etme yolunda çalışan kalite ekibi arkadaşlara özellikle teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ise, “Bizim amacımız vatandaşı memnun etmek. Sadece Belediye hizmetleriyle sınırlı olmuyor talepler. Özellikle pandemi döneminde bir ordu denilebilecek sayıda çalışanlarımız Vefa Destek ekibinde görev yaptılar. Bu sertifikanın alınması da bizim açımızdan çok değerli. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmalardan ardından TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesini Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a takdim etti.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön