Elazığ TSO "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi" aldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 ile mücadele sürecinde Türk StandarDları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimlerim ardından Covid-19 Güvenli Hizmet belgesi almaya hak kazandı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, TSE tarafından yapılan tetkik neticesinde bu belgeyi alan bölgedeki tek TSO olduklarını söyledi. Ülkemizde Covid-19 salgının başladığı ilk günden itibaren Oda olarak en üst düzeyde tedbirler aldıklarının altını çizen Başkan Arslan, “İçinden geçtiğimiz Covid-19 pandemi döneminde üyelerimizin, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak bizim için en öncelikli konulardan birisidir.

Bu nedenle, kuruluşumuzu salgının bulaş ve yayılmasından koruma açısından bir süreç yönetimi oluşturarak tüm düzenlemeleri sırayla hayata geçirdik. Personelimiz, eldiven, maske ve siperlik kullanarak üyelerimize hizmet vermeye devam ettiler.

Belgenin hazırlık ve uygulama sürecinde yoğun gayret gösteren profesyonellerimize teşekkür ediyorum. TSE tarafından yapılan tetkik neticesinde bölgemizde ilk TSO olarak bu başarıyı göstermiş bulunuyoruz. Üyelerimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön