TSE´den TOYOTETSU Firmasına COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi

TOYOTETSU Otomotiv Parçaları Sanayi ve Ticaret A.Ş Firması, TSE tarafından yapılan denetimlerin ardından ‘’TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’’  almaya hak kazandı.

Düzenlenen belge törenine; MBK Laboratuvarlar Grup Başkanı Ramazan Gümüştaş, MBK Muayene Gözetim ve Belgelendirme Grup Başkanı Selahattin Polat ile İstanbul Belgelendirme Müdürü Ahmet Nursi Kartal, Marmara Tanıtım ve Pazarlama Müdürü Ayhan Doğan ve Uluslararası Gözetim Müdürü Necat Çelikal, TOYOTETSU Yönetim Kurulu Başkanı Masahiro Nomura ve beraberindeki heyet katıldı.

Törende konuşan Gümüştaş; "TOYOTETSU firmasının, TSE COVİD-19 Güvenli Üretim Standardına göre belgelendirmesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi.

TOYOTETSU Yönetim Kurulu Başkanı Masahiro Nomura ise yaptığı açıklamada; "Bütün dünya olduğu gibi, ülkemizde Pandemi’ye maruz kaldı. Bu hassas süreçte TSE’nin, COVID-19 Güvenli Üretim Standardı oluşturarak belgelendirme yapıyor olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte de TSE ile başka alanlarda işbirliklerini sürdürmeye hazırız" diyerek konuşmasını noktaladı.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön