Manisa´da İlk Güvenli Turizm Belgelendirilmesi Yapıldı

TSE tetkikçileri tarafından gerçekleştirilen denetimlerin ardından The Fortyfive Business Hotel & SPA, Manisa ilinde ilk Güvenli Turizm Belgesini almaya hak kazandı.

Covid-19 pandemisinin, küresel çapta olumsuz etkilerini her sektörde yaşandığını vurgulayan Ege Bölge Koordinatörü Kürşat Yılmaz, “Üretim ve hizmet sektörleri birçok açıdan etkilendi. Bu olumsuz süreçte en çok etkilenen faaliyetlerin başında konaklama ve yeme-içme hizmetleri geldi. Biz de üzerimize düşen sorumluluk ile konukların güven içinde konaklamasını sağlayabilmek için tesislerde gerekli denetimleri gerçekleştiriyoruz.  Otelimiz The Fortyfive Business Hotel & SPA da, bu belgeyle küresel sağlık sorunsalının karşısında, çözümcü bir yaklaşım içine girerek, sağlıklı ve hijyen ortamını tesis etmiştir. Bu nedenle kendilerini kutluyor ve belgenin devamını sağlayacak kurallara uyum sürecinde kendilerine her türlü desteği vereceğimizin sözünü veriyoruz” diye konuştu.

Güvenli Turizm Belgesi takdiminde The Fortyfive Business Hotel & SPA  Genel Müdürü Naim Dilki de; “Otelimiz, en kaliteli hizmet ilkesiyle açıldığı ilk günden bugüne uyguladığı standartlara bir yenisini daha ekleyerek, Manisa ilimizde Güvenli Turizm Belgesini almaya hak kazanan ilk otel olmuştur. Covid-19 sürecinde, Bakanlığımızın bildirmiş olduğu tüm tedbirleri en üst seviyede alan otelimizin uygulamaları, TSE tarafından yapılan denetimlerde onanmıştır. Bu süreçte periyodik olarak hijyen ve sağlık denetimlerinden geçen işletme olarak güven vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön