TSE´den Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç´a ziyaret

TSE Ege Bölge Koordinatörü Kürşat Yılmaz, görevine yeni atanan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti.

Ege Bölge Laboratuvarlar Müdürü Şahap Gürler Paşa, Manisa Temsilcisi Muhittin Aydın ve Başaraştırmacı İsmail Ünlü’nün de katıldığı ziyarette; üniversite ve TSE’nin birlikte gerçekleştirebileceği yeni projeler ele alındı.

TSE Ege Bölge Koordinatörü Yılmaz, üniversitenin birçok fakültesi ve birimlerinin kalite konusundaki çalışmalarına destek vermekten memnun olduklarını vurgulayarak, “Manisa Celal Bayar Üniversitesi her zaman eğitim hizmetlerini en kaliteli düzeye taşımayı ve sürekli iyileştirmeyi hedeflemiş önemli bir eğitim kurumumuz. Bundan sonra da Rektörümüzün destekleri ile farklı birimlerde yeni belgelendirme faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.  Ayrıca öğrencilere yönelik yönetim sistemlerine ilişkin sertifikalı eğitim faaliyetleri gerçekleştirmek de projelerimiz arasında yer alıyor” diye konuştu. 

Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç da, “TSE’nin katkıları ile eğitim ve hizmet kalitemizde çıtayı yükseltmeye devam etmek istiyoruz. Güzel projelere imza atmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. TSE’ye bu katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi. 

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön