Pamukkale Belediyesi TSE´den kalite belgesi almaya hak kazandı

Düzenlenen belge törenine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, TSE Ege Bölgesi Koordinatörü Kürşat Yılmaz, TSE İzmir Belgelendirme Müdürü Ahmet Namlı, TSE Denizli Belgelendirme Müdürü Yücel Akça, belediye birim müdürleri ile belediye personeli katıldı. 

Törende konuşan TSE Ege Bölgesi Koordinatörü Kürşat Yılmaz, uluslararası düzeyde kalite yönetim sisteminin simgesi olan TS EN 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Pamukkale Belediyesi’ne takdim etmekten memnuniyet duyduklarını belirterek, “Buradaki kurumsallaşmaya ve kaliteye olan inancı ilk toplantılarımızdan itibaren hissettik.  Bu heyecanla Pamukkale Belediyesi çok kısa süre içinde bu çalışmalarını tamamladı. Kalite yönetim sistemi, tüm işletmelerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımızın verimliliğinin artarak, sürekli gelişimi gösteren, kaliteli hizmet sunulduğunu, her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetinin sağlandığını gösteren bir semboldür. Tetkik görevlilerimiz tüm bu şartların sağlandığını gördüler ve bunu teyit ettiler. Belgemizin, Pamukkale Belediyemize hayırlı olmasını diliyor, bu kalite yolunda emek verenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, 2014 yılında kurulan Pamukkale Belediyesi olarak ‘sürekli iyileştirme, sürekli kalite’ anlayışını belirleyerek, çalışmalarını TS EN 9001:2015 Kalite Belgesi ile taçlandırdıklarını belirtti. Gürlesin, “Göreve geldiğimiz günden bu yana hedefimiz kaliteli hizmet sunmaktı. Uzun çalışmalar ve denetimler sonunda bu belgeyi almaya hak kazandık. Bu bizim için bir gurur tablosu. Bazı şeylere inanırsanız başarırsınız. İçinizde bir heyecan varsa netice alırsınız ve o cesareti kendinizde bulursunuz. Biz daima kaliteyi hedefledik. Bu belgeyle bize yakışanı yapıyoruz” dedi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön