Erciyes Kayak Merkezi´ne TSE´den Kalite Yönetim Sistem Belgesi

Erciyes Kayak Merkezi yapılan denetimlerin TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni almayı hak kazandı. TSE’nin uluslararası belgelendirme ağı IQNet üyeliği sayesinde söz konusu belgenin 36 ülkede geçerliliği bulunuyor.

Törende konuşan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "Buradaki tesislerimiz, servis, acil durum hizmetleri gibi tüm çalışmalar bir bütün olarak incelendi ve kalitesi bu sertifikasyonla belgelenmiş oldu. Türkiye'de kayak merkezleri içinde sadece Erciyes Kış Sporları Merkezi bu belgeyi almaya hak kazandı" dedi.

TSE Bölge Koordinatörü Mahmut Ulaş da uzun bir çalışmanın sonucunda belgelendirmenin yapıldığını ifade ederek; "Dokümantasyon hazırlığını ve sahada uygulama sürecini geçtiğimiz kış tamamladık. İnşallah bu yıl Erciyes sertifikasıyla birlikte yönetim sistemini uygulayacak. Uluslararası boyutuyla IQ Net sertifikasına da haiz olması ayrı bir güzellik oldu" dedi.

Konuşmaların ardından TSE Bölge Koordinatörü Mahmut Ulaş, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve IQ Net belgelerini Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e verdi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön