Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, TSE´den Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgeleri aldı

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Türk Standardları Enstitüsü’nden “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi” ve “TS ISO 10002/2015 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistem Belgesi” almaya hak kazandı.

Törende konuşan TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, gerçekleştirilen tetkik ve incelemeler sonucunda Samsun TSO’nun her iki yönetim siteminden de belge alma başarısı gösterdiğini söyledi.

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise belgelerin alınması sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Murzioğlu; “Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, Genel Sekreterliğimiz ve personelimiz ile birlikte yürüttüğümüz ekip çalışmamızın bir sonucu olarak önce; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, ardından TOBB Akreditasyon standartları kapsamında A Sınıfı Akreditasyon Sertifikası, son olarak da, TS ISO 10002:2015 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistem Belgesini almaya hak kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Törenin ardından Kalite belgeleri, TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı tarafından, Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na takdim edildi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön