Kayseri Şeker, Panpet şirketi TSE´den Kalite Belgesi aldı

Kayseri Şeker'in iştiraklerinden Panpet Şirketi, TSE tarafından yapılan belgelendirme tetkiki neticesinde Türkiye genelinde akaryakıt ve LPG satışı, market ve lojistik hizmetleri kapsamında TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi almaya hak kazandı.

Panpet, lojistik sektöründe Kayseri'de ve ülke genelinde Kalite Yönetim Sistem Belgesini alan ikinci firma oldu.

Belge takdimi nedeniyle yapılan törene Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer ve Genel Müdür Osman Canıtez  ile Panpet yönetim kurulu üyeleri ve çalışanlar katıldılar.

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Panpet şirketimizin yapmış olduğu faaliyetler çerçevesinde akaryakıt, LPG satışı, market ve lojistik hizmetlerini birlikte yürütülüyor. Panpet, bu üç hizmeti Türkiye’de yapan ve bu belgeyi almayı hak kazanan ikinci şirket konumundadır. Bu gerçekten önemli bir başarıdır. Bu çalışma ile bir kez daha Kayseri Şeker ve bağlı şirketleri bakımından bütün işlerimizde kaliteye ne kadar önem verdiğimiz ve bu çerçevede işlerimizi en iyi şekilde yürütmek istediğimizi, hem belgelemiş hem de tescillenmiş oldu.”

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön