Karayolları Samsun Bölge Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Baş Mühendisliği, TSEden Kalite Yönetim Sistem Belgesi almaya hak kazandı

Karayolları Samsun Bölge Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Baş Mühendisliği, Türk Standardları Enstitüsü’nün (TSE) denetimlerinin ardından TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi almaya hak kazandı.

Düzenlenen belge töreninde konuşan Samsun Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keski; “Bugün burada aldığımız TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Standardı uluslararası bir standart olup, bu anlamda uluslararası alanda kabul görmüş en önemli rehberdir. Bundan sonraki hedefimiz ise, kalite yönetim sistem belgesinin kapsamının genişleterek, tüm birim ve şubeler de etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamaktır” dedi.

TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı ise 2 yıllık bir hazırlık sürecinin ardından, Enstitü personeli tarafından gerçekleştirilen denetimler sonunda, Karayolları Samsun Bölge Müdürlüğü Araştırma ve Geliştirme Baş Mühendisliği’nin TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi almaya hak kazandığını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı, Karayolları Samsun Bölge Müdürü Sayın Kenan Keskin’e TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistem belgesi ve bayrağını takdim etti.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön