Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Kalite Yönetim Sistem Belgesini yeniledi.

Türk Standardları Enstitüsü (TSE), Biga Ticaret ve Sanayi Odası'nın TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikini gerçekleştirdi.

TSE Bursa Sistem ve Belgelendirme Müdürlüğü'nden Baş Tetkikçi Aydal Kaçmaz tarafından gerçekleştirilen tetkike, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Gülsen Gezer, Biga Ticaret Sicili Müdürü Fatih Başaran, Araştırma ve İstatistik Memuru Orhan Yavuz ve Muhasebe Memuru Adnan Demir katıldı.

Gözetim tetkikinde, Biga TSO'da verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, verimli ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapıldığı görülerek TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesinin devamlılığına karar verildi.

Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu; TSE'nin tetkik etmenin yanında, öğreten ve rehberlik eden yaklaşımı sayesinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak çok yararlı bilgiler edindiklerini dile getirdi. Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ise "Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme bizleri son derece mutlu etmiştir. Biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri ayrıca mutlu etmektedir” dedi. 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön