Melikgazi Belediyesi´nde TSE Gözetim Tetkiki Toplantısı

TSE, Melikgazi Belediyesi ile gerçekleştirdiği 2016 yılı Gözetim Tetkiki toplantısında yapılan çalışmaları gözden geçirdi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç toplantıda, 10 yıldır TSE belgeli bir kurum olarak daha etkin ve verimli bir hizmet sunduklarını söyledi.  Melikgazi Belediyesinin Kayseri’nin %50’sine hizmet verdiğini hatırlatan Büyükkılıç “Bir kurumda kurumlaşmak ve iş ile işlemlerin hep bir standart ve uyum içinde olması çok önemlidir. Rastgele ve günü kurtarmaya yönelik çalışmalar sadece israftır. Melikgazi olarak her kurum ve kuruluşlarla birlik ve paylaşımcı bir yönetim sergilemekteyiz. Bunun yanında çalışmalarımız bir disiplin ve özelikle iç ve dış denetime açık, şeffaf ve kayıt altındadır.“ dedi.

TSE heyetinin her birimin çalışmasını titizlikle gözden geçirdiğini ifade eden Başkan  Büyükkılıç, bu tür çalışmaların hizmette verimliliği ve etkinliği artırdığı gibi denetimi de kolaylaştırdığını kaydetti.

TSE Belgelendirme Uzmanı Bahaddin Eroğlu ise Melikgazi Belediyesinin 10 yıldır TSE belgesini ve bayrağını başarı ile taşıdığını ve her çalışmasının sistematik, düzenli ve sıralı olarak kayıt, takip ve değerlendirme esaslarına uygun olarak gerçekleştirdiğini söyledi.

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön