Kayseri Ticaret Odası, Kalite denetimini başarı ile geçti.

Kayseri Ticaret Odası, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gerçekleştirilen iki ayrı başlıktaki kalite denetiminden başarıyla geçti. 

 Kayseri Ticaret Odası yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi uygulamamızı, ISO-9001:2015’e yükseltmeye ilişkin verdiğimiz sözü tuttuk. Ayrıca, ISO-10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi ise yeni standarda göre şekillendirdik. Verdiğimiz sözü tuttuk ve kaliteli hizmetin çıtasını yükselttik. Bundan dolayı mutlu ve gururluyuz” dedi.

 Hiçyılmaz, TSE denetimleri sonucuna ilişkin yaptığı açıklamada, Oda üyelerine verilen hizmetin kalitesine büyük önem verdiklerini söyledi.  Açılış toplantısı ile başlayan denetimin tüm birimlerde gerçekleştiğini kaydeden Hiçyılmaz, TSE Kayseri Bölge Müdürlüğü Uzmanları Hakan Şengel, Hilal Durukan, S. Selim Ulaş ve Bahaddin Eroğlu’nun titiz bir çalışma yaptığını ifade etti.

Denetime ilişkin konuşan TSE Uzmanı Hilal Durukan, önceki yıl alınan ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi için Gözetim ve Geçiş Tetkikinin yapılarak ISO 10002:2014 standardına göre belge devamı için çalışmaların standarda uygun yürütülüp yürütülmediğini tespit etmeye çalıştıklarını ve Kayseri Ticaret Odasının bu konuda istenilen düzeyde olduğunu söyledi.

 TSE Denetmeni Selim Ulaş ise 1998’den beri Kayseri Ticaret Odası’nın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi için Belge Yenileme ve Geçiş Tetkikinin yapılarak ISO 9001:2015 standardına göre çalışmaların uygun yürütüldüğünü belirlediklerini kaydetti.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön