Makina Mühendisleri Odası Konya Şubesi, TSE Konya İl Koordinatörlüğü´nü ziyaret etti.

TSE Konya İl Koordinatörü Hasan Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. MMO Konya Şube Başkanı Erdoğan Duransoy'da Demirtaş'a yeni görevinde başarılar diledi.  

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, TSE Konya İl Koordinatörlüğüne yeni atanan Hasan Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MMO Konya Şube Başkanı Erdoğan Duransoy, “Makina Mühendisleri Odası bir meslek kuruluşu olmasına rağmen bir sivil toplum mantığıyla şehrimize ve memleketimize faydalı olabilmek için çalışmaktadır. Sizlerde yine bu şehrin kalkınması için gayret göstermektesiniz. Özellikle sanayimiz ve vatandaşlarımıza yönelik faaliyetleriniz odamızın faaliyetlerine benzerlik teşkil etmektedir. Şehrimizin kalkınması bizlerin ve sizlerin ortak paydasıdır dolayısı ile bu şehre güzel hizmetler sunmak adına birlikte ortak projeler üretmeyi arzu ederiz” diye konuştu.

TSE Konya İl Koordinatörü Demirtaş ise, “TSE olarak başta sanayicimiz olmak üzere tüm Konya’ya hizmet vermenin çabasındayız. Standartların uygulanması ve yeniliklere açık olunması sanayimizi kalkındıracak yeni teknolojilerin şehrimize gelmesini sağlayacaktır. Bu sebeple yapmış olduğumuz işlerde önceliğimiz tüm işletmelerin faaliyetlerini ilgili standartlar kapsamında yürütmesini sağlamaktır. Makina Mühendisleri Odasının çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Teknik ve sosyal konularda gerçekten güzel çalışmalarda bulunmaktasınız. İnşallah hem bizim hem de sizlerin yapacağı çalışmalarda ortak projeler üretir, şehrimize faydalı olacak işlere birlikte imza atarız. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön