Erzincan PTT Başmüdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Aldı.

Erzincan PTT Başmüdürlüğü, TSE yetkilileri tarafından 29-30 Aralık 2015 tarihlerinde Başmüdürlük ve bağlı müdürlüklerde yapılan belgelendirme tetkikleri sonucunda TS EN ISO 9000:2008 belgesi almaya hak kazandı. Belge teslimi nedeniyle düzenlenen törene Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli, TSE İl Müdürü Murat Bayram, PTT Başmüdürlüğü İhtisas ve Merkez Müdürleri ile PTT çalışanları katıldı.

Törende konuşan Erzincan PTT Başmüdürü Mustafa Beşli, "TS EN ISO 9000:2008 Belgesi'ni almaya hak kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biz PTT olarak zaten çok önceden kalite konusunda dünya standartlarını yakaladığımız için süreç çok kısa sürdü. Sadece üç ay gibi kısa bir zamanda aldığımız bu önemli belge ile bir nevi vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitesini taçlandırdık. Erzincan PTT Başmüdürlüğü olarak TS EN ISO 9000:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı Belgesi ile yeni bir ufuk açtık" dedi.

TSE Baş tetkikçisi ve Genel Sekreter Müşaviri Arif Gani ise , "Erzincan PTT Başmüdürlüğümüz, müdür ve tüm çalışanların sisteme yaklaşımlarının olumlu olması sonucunda Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı. Belge, vatandaşa sunulan hizmetin kalitesini gözle görülür şekilde arttıracaktır” diye konuştu.

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön