26 Eylül - 04 Ekim 2022 tarihleri arasında Temel Seviye Beyaz Şapkalı Hacker - Sızma Testi Uzmanı Eğitimi düzenlenecektir.

Başvurular sistem üzerinden alınacaktır. Eğitime katılacak adayların basvuru.tse.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir. Eğitime kayıt için Son başvuru tarihi 23 Eylül 2022´dir. Başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgiler  Başvuru Adımları dokümanında açıklanmaktadır.

Eğitim ücreti kişi başı 7540 TL + KDV olmak üzere toplam 8.897,20 TL´dir.

Not: Eğitimde lise, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine %25 indirim uygulanmaktadır. (Açıköğretim öğrencileri  hariç tutulmaktadır.) Öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsanız başvuru esnasında sisteme öğrenci belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

 BAŞVURUNUN AŞAMALARI

basvuru.tse.org.tr adresinden kullanıcı hesabı açtıktan sonra başvuru için ana sayfada soldaki menülerden YENİ BAŞVURU YAP > Eğitim - Sınav İşlemleri > Eğitim Sınav Başvurusu Bireysel kısmına tıklamanız ve açılan yeni sayfadan;

HİZMET: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi

BAŞVURU TİPİ: Eğitim

EĞİTİM ADI: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi - 7 Gün

seçildikten sonra Hizmet Listesi Getir´e tıklanır. İş yeri bilgileri ve fatura bilgileri girildikten sonra ileri tuşuna basılır ve yeni açılan sayfadan evrak bilgileri kısmında zorunlu yüklenmesi gereken evraklar sisteme yüklenir. Eğer var ise öğrenci belgesi indirimden yararlanmak için sisteme yükleyebilirsiniz. Son adımda imza kısmında eğer e-imzanız yok ise e-imzasız seçeneği seçilir ve başvuru kaydedilir. Gerekli onaylar verildikten sonra size sistem üzerinden otomatik bilgilendirme maili gönderilecektir.

Onay verilen başvurular ödeme aşamasına geçer.

Eğitim ödemesi yaptığınız dekontu sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Eğitim programı ve diğer bilgiler için lütfen tıklayınız.

Başvuru ile ilgili sorularınız için bsh@tse.org.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

NOT: Sınavlarla ilgili tarihler daha sonra duyurulacaktır. Sınavlara girmek için eğitime katılmak zorunlu değildir.

 

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön