BİLGİ VE İLETİŞİM GÜVENLİĞİ UYUM DENETÇİSİ EĞİTİMLERİ DÜZENLENECEKTİR

                                                 

Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetçisi Eğitimleri 16 Mayıs 2022 - 03 Haziran 2022 tarihleri arasında uzaktan online düzenlenecektir.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, TSE ve TÜBİTAK BİLGEM işbirliği ile başlatılmış olan Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetimi Hizmeti Sağlayan Personel ve Firma Belgelendirme Programı kapsamında Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetçisi Eğitimleri 16 Mayıs 2022 - 03 Haziran 2022 tarihleri arasında uzaktan çevrimiçi (online) olarak düzenlenecektir.

Eğitim içerikleri, denetçiye yapacağı denetimlerde tedbirlerin etkinliğinin değerlendirilmesi noktasında yetkinlik kazandırmak üzere detaylandırılmış ve denetçiye her bir tedbir maddesinin denetlenmesine yönelik teorik ve pratik bilgi kazandıracak şekilde hazırlanmıştır.

Eğitimlerde konular Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi’nde yer alan tedbir ana başlıkları çerçevesinde belirlenmiştir. D1 tipi ve D2 tipi denetçi eğitim konularına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Eğitimin sonunda katılımcılara Eğitim Katılım Sertifikası verilir.

Denetçi/başdenetçi personel belgelendirmelerinde başvurular online sistem olan https://basvuruportal.tse.org.tr/ üzerinden alınmaktadır. Başvuru adımları için tıklayınız.

Ücretler

Belgelendirme programı kapsamında düzenlenecek eğitimlerin ücretleri aşağıda yazmaktadır.

  • Sadece D1 veya D2 türü eğitime katılacak bir kişinin eğitim ve başvuru ücreti için ödeyeceği tutar: 5.000 TL + KDV
  • Aynı eğitim dönemi içerisinde hem D1 hem de D2 türü eğitime katılacak bir kişinin eğitimler ve başvuru ücreti için ödeyeceği tutar: 7.000 TL + KDV

Faturalandırma işlemleri için linkte bulunan CARİ KART AÇMA Formunu doldurup musteritakip@tse.org.tr ve big@tse.org.tr adresine mail atmanız gerekmektedir (Daha önceden göndermişseniz tekrar göndermenize gerek yoktur). Cari Kart formundaki kısımlardan fatura sizin adınıza kesilecek ise sadece “ŞAHIS için” kısmını, fatura şirket yada bir kurum adına kesilecek ise “Firmalar için” kısmı doldurulmalıdır.

  • Eğitim için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2022'dir. Eğitim ücretlerinin en geç 11 Mayıs 2022 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Ücretini ödemeyen kişiler eğitime alınmayacaktır. Ödemeler yapıldıktan sonra dekontu big@tse.org.tr adresine iletmeniz gerekmektedir.

Banka hesap bilgisi: Vakıfbank IBAN NO: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88 Alıcı Kısmına “Türk Standardları Enstitüsü” Açıklamaya “Ad-Soyad – BİG Eğitimleri” yazabilirsiniz.

Ödemeyi havale/eft dışında kredi kartı ile https://maliisler.tse.org.tr/Avans.aspx web sayfası üzerinden de avans ödemesi şeklinde yapabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN: Ferhat IŞIK

Tel: 312 416 62 39  

e-posta: big@tse.org.tr

 

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön