20 - 28 Aralık 2021 tarihleri arasında Beyaz Şapkalı Hacker - Sızma Testi Uzmanı Eğitimi düzenlenecektir.

20 - 28 Aralık 2021 tarihleri arasında 7 gün olacak şekilde (Hafta sonu hariçuzaktan online Beyaz Şapkalı Hacker - Sızma Testi Uzmanı Eğitimi düzenlenecektir.

Başvurular sistem üzerinden alınmaya başlanmıştır. Eğitime katılacak adayların basvuru.tse.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir. Eğitime kayıt için Son başvuru tarihi 13 Aralık 2021'dir. Başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgiler sayfanın altında bulunan Başvuru Adımları dokümanında yazmaktadır.

Eğitim ücreti kişi başı 4180 TL + KDV olmak üzere toplam 4932,4 TL'dir.

Not: Eğitimde lise, önlisans, lisans, yükseklisans ve doktora öğrencilerine %25 indirim uygulanmaktadır. (Açıköğretim öğrencileri indirimden hariç tutulmaktadır.) Öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsanız başvuru esnasında sisteme öğrenci belgenizi yüklemeniz gerekmektedir.

basvuru.tse.org.tr adresinden kullanıcı hesabı açtıktan sonra başvuru için anasayfada soldaki menülerden YENİ BAŞVURU YAP > Eğitim - Sınav İşlemleri > Eğitim Sınav Başvurusu Bireysel kısmına tıklamanız ve açılan yeni sayfadan;

HİZMET: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi

BAŞVURU TİPİ: Eğitim

EĞİTİM ADI: Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi - 7 Gün

seçildikten sonra Hizmet Listesi Getir'e tıklanır. İş yeri bilgileri ve fatura bilgileri girildikten sonra ileri tuşuna basılır ve yeni açılan sayfadan evrak bilgileri kısmında zorunlu yüklenmesi gereken evraklar sisteme yüklenir. Eğer var ise öğrenci belgesi indirimden yararlanmak için sisteme yükleyebilirsiniz. Son adımda imza kısmında eğer e-imzanız yok ise e-imzasız seçeneği seçilir ve başvuru kaydedilir. Gerekli onaylar verildikten sonra size sistem üzerinden otomatik bilgilendirme maili gönderilecektir.

Onay verilen başvurular ödeme aşamasına geçer.

Eğitim ödemesi yaptığınız dekontu sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Eğitim programı ve diğer bilgiler için Sızma Testi Uzmanı Faaliyet Bilgileri dokümanını incelebilirsiniz.

Başvuru ile ilgili sorularınız için bsh@tse.org.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

NOT: Sınav tarihleri 03 - 07 Ocak 2022'dir. Sınavlara girmek için eğitim almak zorunda değilsiniz.

İyi çalışmalar ve sağlıklı günler dileriz.


Dökümanlar (1)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön