KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ADAY TETKİK VE TETKİK GÖREVLİSİ EĞİTİMİ VE SINAVI (29 KASIM-3 ARALIK 2021)

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ADAY TETKİK VE TETKİK GÖREVLİSİ EĞİTİMİ VE SINAVI

 

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından 29 Kasım- 3 Aralık 2021 tarihleri arasında TSE Gebze Kalite Kampüsünde Kalite Aday Tetkik ve Tetkik Görevlisi Eğitim ve Sınav programı düzenlenecektir.

Eğitim başvuruları; “ http://basvuru.tse.org.tr/uye/ “ adresi üzerinden 19 Ekim 2021 (saat 9:00) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır. Son başvuru tarihi 24 Kasım 2021

Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını “ Görsel Anlatım.pdf “ ekinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Pdf olarak taratılmış başvuru evrakları” ve “Dekont” ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz 

Eğitim ve Sınav TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından eğitmen, eğitim ortamının yetersizliği, sözleşme iptali, yazılım sistem sorunları, doğal afetler vb. sorunların çıkması durumunda eğitim ve sınavı tek taraflı olarak iptal edebilecektir.

Mağduriyetlerin yaşanmaması için Eğitim ve Sınava katılacak olan katılımcılarımızın ulaşım ve konaklama gibi işlemlerini eğitimin başlama tarihinden önceki Cuma günü eğitim ve sınavın gerçekleşebileceğini TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğüne teyit etmeden yapmamalarını rica ederiz.

Eğitim Tarihi: 29 Kasım- 3 Aralık 2021 ( 4 gün eğitim- 1 gün sınav)

Eğitim ve Sınav Yeri :  TSE Gebze Kalite Kampüsü

TOPLAM EĞİTİM VE SINAV VE SERTİFİKA ÜCRETİ:  1705 TL + %18 KDV = 2011,9 TL

Ödeme dekontu sisteme yüklenirken fatura gönderim bilgileri alanına açıklama bölümüne istenilen faturanın Hangi şirket veya kişi adına olduğu vergi numarası. Vergi Dairesi, adres gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması zorunludur. 

 

Eğitim ve Sınav Katılımcı Şartları:

ISO 9000:2015 Kalite Tetkik Aday Görevlisi Başvuru Şartları;

/IcerikDetay?ID=2069&ParentID=7524

ISO 9000:2015 Kalite Tetkik Görevlisi Başvuru Şartları;

/IcerikDetay?ID=2069&ParentID=7494

 

TSE Hesap Numarası Bilgileri:

Hesap Adı:  TSE Banka Hesabı,                                                                               

Şube: T. Vakıflar Bankası Kalkınma Bakanlığı Şubesi

Şube No: 884

İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

Alıcı: Türk Standartları Enstitüsü

Dekont Açıklaması: 

 (AD-SOYAD)

 “ PBM KYS BTG Eğitim, Sınav ve Sertifika Ücreti’’

İletişim Bilgileri:

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü

Fatih BOZKURT

KYS Eğitim ve Sınav Koordinatörü

Tel: 0312 416 63 22

e-mail: fbozkurt@tse.org.tr

Yeni Nüfus Kimliği olan Katılımcılar İçin Başvuru Linki

https://basvuruportal.tse.org.tr/YetkiliKisi/Kayit.aspx

 


Dökümanlar (1)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön