TSE, "Kamudan İş Dünyasına" Kategorisinde TSE 360 Projesi İle Ödüle Layık Görüldü.

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı'nın (TBV) düzenlediği "15. eTürkiye (eTR) Ödülleri" sahiplerini buldu.
TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı'nın düzenlediği "15. eTürkiye (eTR) Ödülleri" töreni çevrim içi olarak, TSE Genel Sekreteri Sn. Aykut KIRBAŞ katılımları ile gerçekleştirilmiştir.
“Kamudan İş dünyasına eHizmetler” kategorisinde Türk Standardları Enstitüsü, TSE 360 projesi ile ödüle layık görülmüştür.
eTR ödülleri ile devlette örnek uygulamalara dikkat çekilmesi, yenilikçi girişimlerin kamuoyuna tanıtılması, başarılı girişimlerin desteklenip özendirilmesi ve bu yöndeki uygulamaların yaygınlaşması hedeflenmektedir.
 
TSE 360 Projesi:
TSE'nin belgelendirme ve sertifikalandırma hizmetlerinin elektronik ortamda sunulmasıyla; müşteriler açısından daha az bürokrasi ve daha kısa süreçler sayesinde hızlı başvuru sonuçlandırarak memnuniyetin arttırıldığı, kaynakların etkin kullanıldığı, dinamik raporlarla müşteri ve iş süreçlerinin izlenebildiği, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet veren bir sistem hedeflenmiştir.
Araç Proje, Araç Kontrol, Muayene ve Gözetim, Personel Belgelendirme ve Laboratuvar faaliyetleri için; vatandaşa, kamuya, esnafa ve şirketlere hizmet vermektedir.
Proje Mayıs 2016 tarihinde ilk hizmetle devreye alınmış, Aralık 2017 tarihinde tamamlanmıştır.
Projede süreç yönetimi (BPM) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ürünü entegre bir şekilde çalışmakta olup, dinamik bir varlık yönetimi sağlanmıştır. Mernis, Vedop, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Noterler Birliği sistemleri entegrasyonları; kredi kartı ödeme ve dijital arşiv altyapısı ile süreçler elektronik ortamda e-imzalı yürütülmektedir.
Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön