Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı

Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu tarafından düzenlenen "Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı"nı desteklemekteyiz!

Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İzmir Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ile  2019 yılı Eylül ayında Bilişim Hukuku Yaz Kampı'nın ilkinin gerçekleşmesinin ardından 2020 yılında İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ile  online olarak Kasım ayında  2.si gerçekleştirilmiştir. Gerçekleşen Online Bilişim Hukuku Yaz Kampı’na 12 farklı ildeki baronun mensubu avukatların katılımının ve etkinliğin ulaşılabilir olmasının sebebiyle Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu tarafından "Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı"nın her yıl Nisan ayının 2. haftasında düzenlenerek geleneksel hale gelmesi planlanmaktadır. Alanında uzman değerli konuşmacılarla önemli konuları içeren Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı, 12-13-14-15-16-17 Nisan 2021 tarihlerinde 6 gün ve 20:00-22:45 saatleri arasında 3’er konu başlığı içeren seminerler halinde düzenlenecektir. Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu ortaklığında düzenlenecek Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı eğitimi sonunda BMDD-CENG ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu tarafından onaylı katılım sertifikası verilecektir. TSE etkinliği destekleyen kuruluşlar arasında yer almaktadır ve etkinlik sırasında bilgi güvenliği yönetim sistemi ve kişisel veri yönetim sistemi hakkında bilgi verilecektir.

*Online Bilişim Hukuku Bahar Kampı 12-13-14-15-16-17 Nisan tarihleri olmak üzere 6 gün sürecek ve 20:00'da başlayacaktır.
*Online kampımız ücretlidir.
*Başvuru sonucunda sizinle iletişime geçilecektir.
*Detaylı bilgi ve başvuru formuna dernek hesabının profilindeki linkten ve bhbk.bmdd-ceng.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için bize (+90) 850 532 26 33 numaralı telefondan veya info@bmdd-ceng.org.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

 

  

 

  

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da
Eski Siteye Dön