GÜVENLİK BİLGİ FORMU HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ VE SINAVI DÜZENLENECEKTİR

 

“Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı”  13.12.2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi  Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”  gereklerine göre Türk Standartları Enstitüsü ile Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği işbirliğiyle organize edilmektedir.

 

Sınavda başarılı olan katılımcılara TÜRKAK akreditasyonu kapsamında “Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı” sertifikası verilmektedir.

 

Eğitim ve Sınav Programı

 

Eğitim tarihleri:

 07,08, 09 EYLÜL 2020

 Sınav tarihi: 10 EYLÜL 2020

Eğitimler 09.30 ve 17.30 saatleri arasında yapılacaktır.

 

 LÜTFEN NOT VE YILDIZLI KISIMLARI DİKKATLİ OKUYUNUZ.

 

*** Söz konusu 4 günlük eğitim ve sınav programı için;

 

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı Covid-19 salgını nedeni ile en fazla 11 kişi olacak şekilde Kozyatağı Mahallesi, İbrahim Ağa Sok. No: 8, SOM Plaza, Kat:7 Bostancı, Kadıköy İSTANBUL adresinde gerçekleşecektir. Adres konusunda herhangi bir değişiklik olursa eğitimden önce bilgilendirme maili tarafınıza gönderilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılımcı sayısı 7 kişinin altında kalması durumunda eğitim ve sınav iptal edilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından eğitmen, eğitim ortamının yetersizliği, sözleşme iptali, yazılım sistem sorunları, doğal afetler vb. sorunların çıkması durumunda eğitim ve sınavı iptal edebilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılacak olan katılımcılarımız Organizasyon işlemlerini eğitimin başlama tarihinden önceki Cuma günü TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğünden öğrenebileceklerdir.

 

TKSD Telefon Numarası:  0 216 416 76 44 -- Teknik sorularınız için bu iletişim numarasından yararlanabilirsiniz.

NOT: Yukarıdaki görsel anlatım kısmından takip ederek kayıt ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğitim ve sınav için iki ayrı başvuru yapmanız gerekmektedir. Sadece sınava başvuracak adaylar sadece ilk belgelendirme olarak başvurmaları yeterli olacaktır.

****NOT2: Sistem üzerinde başvuru yaparken öğrenim şartlarına uyan katılımcılar sistemde zorunlu alan olduğu için iş yeri deneyim kısmını doldurmak zorundadır. İş deneyimi belgesi için diplomanızı tekrardan yüklemeniz ve diğer kısmından başvuru yapmalısınız. Diğer kısmındaki tüm alanlar doldurulmalıdır. İş yeri adı (okul adı), Çalıştığı yer (kimya vs), görevi (mühendis, kimyager vs) ve tarih olarak da mezun olduğu tarihle başvuru yaptıkları tarih aralığını yazabilirsiniz.

****Öğrenim şartlarına uymayan katılımcılar muhakkak iş yerlerinden kaşeli imzalı istenen yıl aralığında ve yine istenen bölümlerde (laboratuvar, kimya sektör ve kalite kontrol) çalıştıklarına dair belge yüklemek zorundadırlar.

*** Yabancı Dil sertifikası isteyen adaylar sadece ilk belgelendirme başvurusu yaparken seçim yapmalısınız. Eğitim kısmında yabancı dil sertifikası seçmemelisiniz.

***ÖNEMLİ NOT: Başvuru yaparken dekontunuzu yüklemeden yapılan başvurular reddedilecektir. Dekontunuz olduğu zaman başvuru yapabilirsiniz.

 

Kayıt işleminizi aşağıda size gönderdiğim link üzerinden yapabilirsiniz.

 

https://basvuru.tse.org.tr/uye/

 

Herhangi bir sorun olursa istediğiniz zaman bu mail üzerinden ya da telefon ile benden yardımcı olmamı isteyebilirsiniz.

 

İyi çalışmalar dilerim.

 

 

 


Dökümanlar (5)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön