2020-2021 Ankara Merkez Lise (Uzun Dönem) Stajyer Listesi

Enstitümüzde uzun dönem staj başvuruları kabul edilen aşağıdaki listede adı geçen öğrencilerin sosyal mesafe, maske, hjjyen kurallarına uyarak staj yapıp yapamayacaklarını 03 Temmuz 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına bildirmeleri (izinsaglik@tse.org.tr mail adresine, öğrencilerin  başvuru esnasında bildirdikleri elektronik posta adresi üzerinden) gerekmekte olup, staj yapacakların staj belgelerini onaylatmak amacıyla İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.  

Bildirimde bulunmayan veya staj belgelerini onaylatmayanların stajı iptal edilecektir.

Enstitümüzde staj yapacak öğrencilerin; stajlarına başlamadan önce okuldan alacakları SGK Giriş Bildirgelerinin bir nüshasını ve Vakıfbank hesap numaralarını staja başlayacakları tarihe kadar İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri zorunluluk arz etmektedir.

Ayrıca staj yapacak öğrencilere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uyarınca “İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi” verilecek ve eğitim tarihleri başvuru esnasında bildirdikleri e-mail adreslerine iletilecek olup, eğitim tarihlerinde Enstitümüz merkezinde hazır bulunmaları zorunludur.  

Önemle duyurulur.

2020-2021 YILINDA ANKARA MERKEZDE STAJ YAPACAK LİSE ÖĞRENCİLERİNİN LİSTESİ

SIRA NO

Ad

Soyad

Staj Yapacağı Birim

Bölüm

Staj Günleri

1

BAHADIR

ÖMÜTLÜ

Rehberlik ve Denetim Merkezi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri ve  Web Tasarım

Pzt-Sal-Çrş

2

HANİFE

KAYA

Rehberlik ve Denetim Merkezi Başkanlığı

Halkla İlişkiler Ve Organizasyon Hizmetleri

Çrş-Per-Cum

3

HİLAL

ALKAN

Genel Sekreterlik

Grafik

Pzt-Sal-Çrş

4

MAHİR

DEMİR

Genel Sekreterlik

Bilişim Teknolojileri / Veri Tabanı Programcılığı

Çrş-Per-Cum

5

SAMET

YÜKSEL

Genel Sekreterlik

Radyo Televizyon

Çrş-Per-Cum

6

KÜBRA

BULUT

Genel Sekreterlik (Teknik) Yardımcılığı

Büro Hizmetleri

Çrş-Per-Cum

7

BAŞAK

ADALIOĞLU

Genel Sekreterlik (Teknik) Yardımcılığı

Bilişim Teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

8

DİLARA

ÜNLÜ

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı

Muhasebe ve Finansman

Çrş-Per-Cum

9

KAAN

İÇÖZ

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı

Büro hizmetleri

Pzt-Sal-Çrş

10

ELİF ZELİHA

KARABACAK

Eğitim Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Çrş-Per-Cum

11

ŞÜHEDA

ALTINOK

Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

12

SILA

ŞAHAN

Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Çrş-Per-Cum

13

FURKAN YAŞAR

ÇETİN

Elektronik Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Elektrik-Elektronik

Çrş-Per-Cum

14

MUSTAFA BERKANT

KANDEMİR

Elektronik Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Elektrik-Elektronik Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

15

SERAY

KARAKAŞ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

Bilişim teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

16

EDA NUR

DEMİR

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

İnşaat Teknojisi Mimari Yapı Teknİk Ressamığı

Çrş-Per-Cum

17

BERAT

BARUĞ

Kimya Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Kimya Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

18

BURAK

ÖZTAŞ

Kimya Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Kimya Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

19

EZGİ

AKSOY

Kimya Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Kimya Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

20

DOĞAN UMUT

ŞENER

Kimya Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Kimya Teknolojileri

Çrş-Per-Cum

21

SEZER

TUNCER

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (Emlak İnşaat Müdürlüğü)

Tasarım teknolojileri alanı endüstriyel ürün tasarımı dalı

Pzt-Sal-Çrş

22

SUDE

YILDIZ

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

Büro Hizmetleri

Pzt-Sal-Çrş

23

ALEYNA

SABIR

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

Büro Yönetimi ve Sekreterlik

Pzt-Sal-Çrş

24

GİZEM

DURAN

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı

Radyo Televizyon

Çrş-Per-Cum

25

ÜMMÜ EYMEN

YALÇIN

Gıda Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Gıda Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

26

AYŞE

MELEK

Gıda Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Gıda Kalite Kontrol

Pzt-Sal-Çrş

27

YAREN

BOZOK

Gıda Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Gıda Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

28

EYLÜL NUR

IŞIK

Gıda Laboratuvarı Ankara Müdürlüğü

Gıda Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

29

MUZAFFER CAN

YAŞAR

Muayene ve Gözetim Merkezi Başkanlığı

 Elektrik-Elektronik Teknolojisi

Pzt-Sal-Çrş

30

TUĞBA

ATAK

Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Grafik Fotoğrafçılık

Pzt-Sal-Çrş

31

AKIN

AFŞAR

Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Çrş-Per-Cum

32

EZGİ

DÜYEN

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

33

FURKAN

VAROL

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Çrş-Per-Cum

34

FURKAN YAKUPHAN

SIRTAŞ

Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Bilişim teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

35

YUSUF HAYDAR

LÖK

Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

36

SILA

TEMİR

Bilişim Teknolojileri Test ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

Bilişim Teknolojileri

Pzt-Sal-Çrş

 

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön