2020 YILI ANKARA MERKEZ YAZ DÖNEMİ STAJYER LİSTESİ

2020 yılı Yaz Dönemi staj başvuruları kabul edilen aşağıdaki listede adı geçen öğrencilerin sosyal mesafe, maske, hijyen kurallarına uyarak, staj yapıp yapmayacaklarının 11 Haziran 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına bildirmeleri (izinsaglik@tse.org.tr mail adresine, öğrencilerin başvuru esnasında bildirdikleri elektronik posta adresi üzerinden)  gerekmektedir.

Bildirmeyenlerin stajı iptal edilecektir.

Staj yapacak öğrencilerin; okuldan alacakları SGK Giriş Bildirgelerinin bir nüshasını ve Vakıfbank hesap numaralarını staja başlayacakları tarihe kadar İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri zorunluluk arz etmektedir.

Ayrıca Enstitümüzde staj yapacak öğrencilere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uyarınca “İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi” verilecek olup, eğitim tarihleri e-mail adreslerine iletilecek olup eğitim tarihlerinde Enstitümüz merkezinde hazır bulunmaları zorunludur.

Önemle duyurulur.

 

ENSTİTÜ MERKEZİNDE 2020 YILI YAZ DÖNEMİ STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ

SIRA NO

ADI-SOYADI

OKULU

BÖLÜMÜ

STAJ YAPACAĞI BİRİM

STAJ GÜN

STAJ TARİHLERİ

1

AHMET İREN

HACETTEPE ÜNİ

FİZİK MÜH.

DENEY VE KALİBRASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI

30

22/06/2020-05/08/2020

2

CEM EMRE TURAL

HACETTEPE ÜNİ

MAKİNE MÜH.

DENEY VE KALİBRASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI

90

22/06/2020-16/10/2020

3

MUHAMMET AHMET AYDIN

Y. BEYAZIT ÜNİ

MAKİNE MÜH.

DENEY VE KALİBRASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI

20

20/07/2020-18/08/2020

4

OKTAY DUYGULU

TRAKYA ÜNİ.

MAKİNE MÜH.

DENEY VE KALİBRASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI

20

10/08/2020-04/09/2020

5

MELİH KORKMAZ

GAZİ ÜNV.

KİMYA MÜH

KİMYA LAB.MÜD.

20

22/06/2020-20/07/2019

6

SELİN YILDIZ

GAZİ ÜNİ

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

20

22/06/2020-20/07/2020

7

KARDELEN MERVE ALTUN

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

22/06/2020-05/08/2020

8

HAFİZE ŞEVVAL YAZGELDİ

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

22/06/2020-05/08/2020

9

İRFAN ARDA ÜNALAN

ANK ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

45

29/06/2020-02/09/2020

10

AYCAN SEVER

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

29/06/2020-12/08/2020

11

ADİL ORHUN İLBAYLI

ANK ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

45

06/07/2020-03/09/2020

12

EZGİ ŞEKER

GAZİ ÜNİ

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

20

06/07/2020-05/08/2020

13

TÜRKAN BÜŞRA SAYĞIN

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

06/07/2020-19/08/2020

14

MAKBULE  BAL

GAZİ ÜNİ

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

20

10/08/2020-04/09/2020

15

KÜBRA YILMAZ

PAMUKKALE ÜNİ

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

20

10/08/2020-04/09/2020

16

EKİN ÖZBEK

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

10/08/2020-18/09/2020

17

MERVE YILDIRIM

HACETTEPE ÜNİ.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

30

10/08/2020-18/09/2020

18

SEVGİ TÜFEKÇİ

GAZİ ÜNV.

KİMYA

KİMYA LAB.MÜD.

20

17/08/2020-11/09/2020

19

SELİN ELİF GÖKTÜRK

GAZİ ÜNV.

KİMYA MÜH.

KİMYA LAB.MÜD.

20

06/07/2020-06/08/2020

20

FATMA NUR DOĞAN

ANK ÜNİ

 GIDA MÜH.

GIDA LAB.MÜD.

30

29/06/2020-13/08/2020

21

BEYHAN TÜT

HİTİT ÜNİ.

GIDA TEKNOLOJİSİ

GIDA LAB.MÜD.

25

06/07/2020-12/08/2020

22

AYŞE MELİKE YALÇIN

LİSE

GIDA TEKNOLOJİSİ

GIDA LAB.MÜD.

40

29/06/2020-26/08/2020

23

KAĞAN COŞKUN

LİSE

GIDA TEKNOLOJİSİ

GIDA LAB.MÜD.

40

29/06/2020-26/08/2020

24

BEYZA NUR YILMAZ

LİSE

GIDA TEKNOLOJİSİ

GIDA LAB.MÜD.

40

29/06/2020-26/08/2020

25

SILA GEÇER

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ

GIDA MÜH.

GIDA LAB.MÜD.

20

13/07/2020-05/08/2020

26

İLAYDA AŞÇI

ULUDAĞ ÜNİ

GIDA MÜH.

GIDA LAB.MÜD.

25

13/07/2020-12/08/2020

27

SELİN KOÇAK

ODTÜ

BİYOLOJİ

GIDA LAB.MÜD.

30

04/08/2020-14/09/2020

28

MERVE KARAÇİMEN

KOCAELİ ÜNİ

GIDA TEKNOLOJİSİ

GIDA LAB.MÜD.

30

04/08/2020-14/09/2020

29

TUĞBA BOZDEMİR

ANK ÜNİ

GIDA MÜH.

GIDA LAB.MÜD.

30

04/08/2020-14/09/2020

30

BEHLÜL DOĞAN

KOCAELİ ÜNİ.

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

20

22/06/2020-20/07/2020

31

ÖMER YAKAR

CİDE RIFAT ILGAZ MYO

ELEKTRONİK TEK.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

30

22/06/2020-05/08/2020

32

NEVZAT BERKE ÖZCAN

ANK ÜNİ.

ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

30

22/06/2020-05/08/2020

33

MEHMET CAN AY

LİSE

ELEKTRONİK

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

25

01/07/2020-07/08/2020

34

AYDANUR ÜNLÜ

KIRIKKALE ÜNİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

25

01/07/2020-07/08/2020

35

SERHAT İSMET ŞANLI

KIRIKKALE ÜNİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

25

01/07/2020-07/08/2020

36

BETÜLAY KAPLAN

TÜRK HAVA KURUMU

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

25

01/07/2020-24/07/2020

37

SERPİL YÜKSEL

OSMAN GAZİ ÜNİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

20

04/08/2020-31/08/2020

38

ESRA ERMİŞ

GAZİ ÜNİ.

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

20

04/08/2020-31/08/2020

39

GİZEM YILMAZ

BİLKENT ÜNİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

20

10/08/2020-04/09/2020

40

MUHAMMED EMİN KAYA

BÜLENT ECEVİT ÜNİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ELEKTROTEKNİK LAB.MÜD.

21

10/08/2020-07/09/2020

41

CAN ÖZAL

ÇANKAYA ÜNİ

BİL MÜH.

BİLGİ İŞLEM İŞLEM DAİ.BŞK.

20

22/06/2020-20/07/2020

42

BURAK ONURALP BOZKURT

ODTÜ

BİL.VE  ÖĞRETİM TEK. EĞİTİMİ

BİLGİ İŞLEM İŞLEM DAİ.BŞK.

25

29/06/2020-05/08/2020

43

OSMAN KÖYMEN

HACETTEPE ÜNİ

BİL MÜH.

BİLGİ İŞLEM İŞLEM DAİ.BŞK.

40

06/07/2020-02/09/2020

44

SERKAN GÖZLÜKAYA

GAZİ ÜNİ.

BİL. PROGRAMCISI

BİLGİ İŞLEM İŞLEM DAİ.BŞK.

30

06/07/2020-19/08/2020

45

NAZİFE NUR ERDOĞMUŞ

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ.

BİL MÜH.

BİLGİ İŞLEM İŞLEM DAİ.BŞK.

20

10/08/2020-04/09/2020

46

MUHAMMED AK

KONYA ÜNİ.

BİL MÜH.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEST VE BELGELENDİRME DAİRESİ BAŞK.

30

22/06/2020-05/08/2020

47

BEYZA NUR TURAN

ESKİŞEHİR ÜNİ

BİL MÜH.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TEST VE BELGELENDİRME DAİRESİ BAŞK.

20

10/08/2020-04/09/2020

48

TUĞBA BEKMAN

TÜRK-ALMAN ÜNİ.

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

60

22/06/2020-16/09/2020

49

CEREN BAŞER

KIRIKKALE ÜNİ

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

25

29/06/2020-05/08/2020

50

BÜŞRA BUSE ÇOPUR

KATÜ

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

30

06/07/2020-19/08/2020

51

KÜBRA TUĞÇE ÇOPUR

HACETTEPE ÜNİ.

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

30

06/07/2020-19/08/2020

52

AYÇA HATİCE ECEM EZİLMEZ

GAZİ

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

20

20/07/2020-18/08/2020

53

SEVDİYE BUZLUK

KIRIKKALE ÜNİ

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

25

04/08/2020-07/09/2020

54

TUĞÇE KARAKARŞ

ÇANKAYA ÜNİ.

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

20

10/08/2020-04/09/2020

55

ALP EREN BAŞSOY

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ

ENDÜSTRİ MÜH.

STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ.BŞK.

20

10/08/2020-04/09/2020

56

HAYRİYE ÖZDEMİR

BÜLENT ECEVİT ÜNİ.

İNG. ÇEVİRMENLİK

DIŞ İLİŞKİLER DAİ.BŞK.

30

22/06/2020-05/08/2020

57

NURHAN MORKOÇ

TRAKYA ÜNİ.

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

DIŞ İLİŞKİLER DAİ.BŞK.

45

06/07/2020-09/09/2020

58

ELİF BAL

ATATÜRK ÜNİ.

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

GENEL SEKRETERLİK

30

22/06/2020-05/08/2020

59

HERCAİ ŞEVVAL ERDEM

HACETTEPE ÜNİ.

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

GENEL SEKRETERLİK

21

24/08/2020-21/09/2020

60

CAHİT YİĞİT KOLUKISA

ODTÜ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

GENEL SEKRETERLİK

15

06/07/2020-27/07/2020

61

FATMA BOZKURT

SAKARYA ÜNİ.

ULUSLARARASI TİCARET

İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

30

04/08/2020-14/09/2020

62

EMİNE SULTAN GÖK

MEHMET AKİF ERSOY

BANKACILIK VE FİNANS

İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

30

22/06/2020-05/08/2020

63

AYYÜCE KURTOĞLU

ANK. ÜNİ.

İŞLETME

İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

20

29/06/2020-27/07/2020

64

SEVİM HAZAL GÖRMÜŞ

İST. ÜNİ.

HUKUK

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

30

22/06/2020-05/08/2020

65

PINAR GÜZEL

İST. ÜNİ.

HUKUK

REHBERLİK VE DENETİM MERKEZİ BAŞKANLIĞI

25

22/06/2020-27/07/2020

66

ALPEREN GÜLMEZ

KIRIKKALE ÜNİ.

İNŞAAT MÜH.

DESTEK HİZMETLERİ DAİ.BŞK.

20

29/06/2020-27/07/2020

67

DOĞAN ASLAN

GAZİ ÜNİ.

İSTATİSTİK

DESTEK HİZMETLERİ DAİ.BŞK.

30

20/07/2020-01/09/2020

68

IŞIL YILDIZ

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ.

GIDA KALİTE KONTROL

DESTEK HİZMETLERİ DAİ.BŞK.

30

04/08/2020-14/09/2020

69

AHMET BERKAY GÜNAY

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİ.

TARIM EKONOMİSİ

BELGELENDİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

45

22/06/2020-26/08/2020

70

FEYZANUR ŞENTÜRK

KOCAELİ ÜNİ.

BİYOMEDİKAL

BELGELENDİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

30

22/06/2020-05/08/2020

71

SEDA YOLSAL

BAŞKENT ÜNİ.

ENDÜSTRİ MÜH.

BELGELENDİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

20

04/08/2020-31/08/2020

72

DEMET ÇİRİŞ

İST. ÜNİ.

ÇEVRE MÜH.

BELGELENDİRME MERKEZİ BAŞKANLIĞI

30

04/08/2020-14/09/2020

73

CİHAN ÖZEN

BAŞKENT ÜNİ

YÖNETİM BİLİŞİMLERİ

STANDARD HAZIRLAMA MERKEZİ BAŞKANLIĞI

30

22/06/2020-05/08/2020

74

EREN YANLAR

KARABÜK ÜNİ.

Mekatronik Mühendisliği

MUAYENE GÖZETİM MERKEZİ BAŞK.

20

22/06/2020-20/07/2020

75

İBRAHİM YÖRÜK

KOCAELİ ÜNİ.

Mekatronik Mühendisliği

MUAYENE GÖZETİM MERKEZİ BAŞK.

20

06/07/2020-05/08/2020

76

SEDA NUR İLBAK

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.

MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

MUAYENE GÖZETİM MERKEZİ BAŞK.

30

06/07/2020-19/08/2020

77

EZGİ EYLÜL KAYMAK

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.

METALURJI VE MALZEME MÜH.

MUAYENE GÖZETİM MERKEZİ BAŞK.

20

10/08/2020-04/09/2020

78

ŞEVVAL YILMAZ

GAZİ ÜNİ.

OTOMOTİV MÜH.

ULAŞIM LOJİSTİK MERKEZİ BAŞKANLIĞI

25

22/06/2020-27/07/2020

79

KUTAY GÜLCE

YILDIZ TEKNİK ÜNİ.

KONTROL VE OTOMASYON

ULAŞIM LOJİSTİK MERKEZİ BAŞKANLIĞI

30

22/06/2020-05/08/2020

80

FERHAT BAŞAL

TRAKYA ÜNİ.

MAKİNE MÜH.

ULAŞIM LOJİSTİK MERKEZİ BAŞKANLIĞI

20

06/07/2020-05/08/2020

81

ENES HARUN ÇELİKBAŞ

KIRIKKALE ÜNİ.

MAKİNE MÜH.

ULAŞIM LOJİSTİK MERKEZİ BAŞKANLIĞI

20

06/07/2020-05/08/2020

82

MUSTAFA KUŞ

ÇANAKKALE 18 MART MYO

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GÖZETİM VE MUAYENE HİZMETLERİ GRUP BAŞKANLIĞI

30

29/06/2020-12/08/2020

 

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön