(ERTELENDİ)Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı Düzenlenecektir

Ülkemizin içinde bulunduğu salgın süreci nedeni ile ikinci bir emre kadar eğitim programlarımız ertelenmiştir. Yeni eğitim tarihi belirlendiğinde yeniden duyuruya çıkılacaktır. 

İç İşleri Bakanlığı'nın 16.03.2020 tarih ve 5361 sayılı yazısı gereği, Çin'in Vuhan kentinde başlayarak tüm Dünyayı tehdit etmeye devam eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen Coronavirüs (Kovid19) salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla, Sivil toplum kuruluşlarının (dernek, vakıf ) eğitimler dâhil insanları toplu olarak bir araya getiren her türlü toplantı ve faaliyetleri 16.03.2020 Pazartesi saat 24:00 itibariyle geçici olarak ertelenmiştir.  

Ayrıntılı bilgi için sayfa sonunda bulunan sorumlu personel ile iletişime geçebilirsiniz,

Başvuru alımı devam etmekte olup, iptal edilen eğitimler için bir sonraki eğitime kayıt yapabilir veya Ücret iadesi alabilirsiniz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

“Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı”  13.12.2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi  Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik”  gereklerine göre Türk Standartları Enstitüsü ile Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği işbirliğiyle organize edilmektedir.

 

Sınavda başarılı olan katılımcılara TÜRKAK akreditasyonu kapsamında “Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı” sertifikası verilmektedir.

Eğitim ve Sınav Programı

 06-07-08 Nisan 2020

Sınav tarihi: 09 Nisan 2020

Eğitimler 09.30 ve 17.30 saatleri arasında yapılacaktır.

Kayıt işleminizi aşağıda size gönderdiğim link üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

https://basvuru.tse.org.tr/uye/

 

LÜTFEN NOT KISIMLARINI DİKKATLİ OKUYUNUZ.

 

*** Söz konusu 4 günlük eğitim ve sınav programı için;

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı 10 kişiye kadar katılımcının olması durumunda Kozyatağı Mahallesi, İbrahim Ağa Sok. No: 8, SOM Plaza, Kat:7 Bostancı, Kadıköy İSTANBUL adresinde gerçekleşecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılımcı sayısı 10 kişinin altında kalması durumunda eğitim ve sınav iptal edilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavı TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü tarafından eğitmen, eğitim ortamının yetersizliği, sözleşme iptali, yazılım sistem sorunları, doğal afetler vb. sorunların çıkması durumunda eğitim ve sınavı iptal edebilecektir.

Güvenlik Bilgi Formu (MSDS) Hazırlayıcısı Eğitimi ve Sınavına katılacak olan katılımcılarımız Organizasyon işlemlerini eğitimin başlama tarihinden önceki Cuma günü TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğünden öğrenebileceklerdir.

 

NOT: Başvuru şartları, Sınav Programı, Yıllık Takvim ve sisteme kayıt olma ek içerisinde size sunulmuştur.

NOT2: Sistem üzerinde başvuru yaparken öğrenim şartlarına uyan katılımcılar sistemde zorunlu alan olduğu için iş yeri deneyim kısmını doldurmak zorundadır. İş deneyimi belgesi için diplomanızı tekrardan yüklemeniz ve diğer kısmından başvuru yapmalısınız. Diğer kısmındaki tüm alanlar doldurulmalıdır. İş yeri adı (okul adı), Çalıştığı yer (kimya vs), görevi (mühendis, kimyager vs) ve tarih olarak da mezun olduğu tarihle başvuru yaptıkları tarih aralığını yazabilirsiniz.

NOT3:Öğrenim şartlarına uymayan katılımcılar muhakkak iş yerlerinden kaşeli imzalı istenen yıl aralığında ve yine istenen bölümlerde (laboratuvar, kimya sektör ve kalite kontrol) çalıştıklarına dair belge yüklemek zorundadırlar.

NOT4: Yabancı Dil sertifikası isteyen adaylar sadece ilk belgelendirme başvurusu yaparken seçim yapmalısınız. Eğitim kısmında yabancı dil sertifikası seçmemelisiniz.

***ÖNEMLİ NOT: Başvuru yaparken dekontunuzu yüklemeden yapılan başvurular reddedilecektir. Dekontunuz olduğu zaman başvuru yapabilirsiniz.

 

ÜCRET BİLGİSİ:

 

  • Eğitim Ücreti (kişi başı): 1.140 TL + %18 KDV = 1.345,20 TL

 

  • Eğitim Ücreti  (kişi başı) (TKSD üyesi için): 960 TL + %18 KDV = 1.132,80 TL

 

  • Sınav Ücreti (kişi başı): 350 TL + %18 KDV = 413,00 TL
  • Belgelendirme Ücreti (kişi başı): 120 TL + %18 KDV = 141,60 TL
  • Yabancı Dilde (ikinci dilde) Sertifika Düzenleme Ücreti: 195 TL + %18 KDV = 230,10 TL

 

  • TKSD Üyesi değilseniz toplam(eğitim+sınav+sertifika): 1.899,80
  • TKSD Üyesi iseniz toplam (eğitim+sınav+sertifika):  1.687,40     
  • İngilizce Sertifika isteyen adaylar için KDV dahil toplam fiyat: 2.129,90
  • İngilizce Sertifika isteyen adaylar için KDV dahil toplam fiyat (TKSDS üyesi): 1.917,50

 

Hesap No:                       TSE Banka Hesabı,            Vakıfbank Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ankara Bağlı Şubesi

                                            Şube No: 884,                    

                                            İBAN No: TR08 0001 5001 5800 7286 9957 88

 

Konu ile ilgili aşağıdaki iletişim bilgilerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

           E-posta: mgbf-pbm@tse.org.tr

           Tel: 0 312 416 63 21

 


Dökümanlar (4)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön