ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİK/ ADAY TETKİK GÖREVLİSİ EĞİTİMİ VE SINAVI (09-13 Aralık 2019)

 

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TETKİK/ ADAY TETKİK GÖREVLİSİ EĞİTİMİ VE SINAVI

09-13 Aralık 2019 tarihleri arasında TSE Ankara Merkezde Çevre Yönetim Sistemi Tetkik/Aday Tetkik Görevlisi eğitimi ve sınavı gerçekleştirilecektir.

Eğitim başvuruları;http://basvuru.tse.org.tr/uye/ adresi üzerinden 03 Ekim 2019 (saat 10:00) tarihinden itibaren alınmaya başlanacaktır. Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacaktır.

 Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağınıGörsel Anlatım.pdfekinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Pdf olarak taratılmış başvuru evrakları” ve “Dekont” ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz istenecektir. Bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurmanız, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde bitirmenize yardımcı olacaktır.

İstenen ekleri sisteme yükledikten sonra; TSE ilgili personelinin; yüklemiş olduğunuz eklere onay vermesi durumunda başvuru işlemlerinize devam ederek tüm başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra e-mail adresinize; Başvurunuzun onaylandığını belirtilen mail gelecektir, bu mail geldikten sonra belirtilen yer-gün ve saatte Eğitim Salonunda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra herhangi bir form göndermenize gerek kalmamaktadır.

Başvuru işlemleri veya Eğitim hakkında sorularınız için Sayfanın alt kısmındaki “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz 

Eğitim Tarihi: 09-13 Aralık 2019 ( 4 gün eğitim - 1 gün sınav)

Son Başvuru Tarihi: 6 Aralık 2019

Eğitim ve Sınav Yeri :  Türk Standardları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 06100 Bakanlıklar/ANKARA

Eğitim Ücreti: 165 TL X 4 gün + KDV TOPLAM = 778,8 TL

Sınav Ve Sertifika Ücreti: 300 TL + 300 TL+ KDV TOPLAM = 708 TL

TOPLAM EĞİTİM VE SINAV ÜCRETİ:  1260 TL + %18 KDV = 1.486,8 TL

Ödeme dekontu sisteme yüklenirken açıklama bölümüne istenilen faturanın Hangi şirket veya kişi adına olduğu vergi numarası. Vergi Dairesi, adres gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Başvuru Şartları:

https://tse.org.tr/IcerikDetay?ID=2071&ParentID=147

İletişim Bilgileri:

TSE Personel Belgelendirme Müdürlüğü

Proğram Koordinatörü

Fatih BOZKURT

Tel: 0312 416 63 22


Dökümanlar (1)

Bu İçeriği Paylaş : Facebook'da Twitter'da Google+'da
Eski Siteye Dön